Туризм и
достопримеча-
тельности

Освіта без кордонів проект

Адрес:
улица Европейская (Фрунзе), 2, оф. 418     на карте Полтавы
Телефоны:
(0532) 65-60-10, (099) 98-22-742, (067) 951-52-19, (066) 960-960-2
Время работы:
10:00-18:00
Веб-сайт:
Страница:
Новости
21.12
Увага! Зустріч відбудеться 24 грудня 2016 року о 14.00.
31.05
Деталі можете дізнатися - отримавши консультацію, попередньо зателефонувавши: ☎ 099 982 27 42 ☎ 098 444 60 54
25.03
З радістю Вам повідомляємо, що ряд польських Вищих навчальних закладів, знизив ціни на навчання для студентів з України, серед них й ті, що користуються не аби якою популярністю, серед наших абітурієнтів, а саме: Університет Економіки, Політехнічний університет та Університет ім. Марії Скл
В рамках программы «Освіта без кордонів» предлагаем познавательные туры: «Образование в Европе – новые возможности» для родителей и будущих абитуриентов в Высшие Учебные Заведения Польши! Предлагаем комфортабельные условия поездки, встречи с администрацией, преподавателями ВУЗа, студентами, ознакомление с условиями проживания и обучения, доступные цены. Эта поездка поможет сделать выбор и стать участником программы «Освіта без кордонів», а значит получить:
  • качественное европейское образование;
  • широкий выбор специальностей;
  • доступную оплату за обучение;
  • возможность поступить в ВУЗ в Полтаве за результатами собеседования;
  • на льготных условиях обучаться польскому языку в Полтаве.

Польща – одна з найстарших країн в Європі, що має власну історію та традиції, які зберігаються протягом століть. Сьогодні польсько-українська співпраця активно розвивається, тому останнім часом відчувається підвищена зацікавленість у вивченні польської мови.  

МІЖНАРОДНИЙ ОСВІТНІЙ ЦЕНТР „Фелисия” ЛАСКАВО ЗАПРОШУЄ ВСІХ БАЖАЮЧИХ ВИВЧАТИ ПОЛЬСЬКУ МОВУ.
 

МИ ПРОПОНУЄМО індивідуальні та групові курси польської мови, Skype-курси в Полтавіза потребами клієнта:
- Курси польської мови для навчання в Польщі;

- Підготовчий курс для отримання Карти поляка;

- Курс польської мови для виїзду на роботу до Польщі;

- Спеціалізовані курси польської мови для туристів.

НАШІ ПЕРЕВАГИ
1.Слов’янські мови–це наша спеціалізація! „ФЕЛИСИЯ” є єдиним центром в Полтаві, який спеціалізується на навчанні польської мови на всіх рівнях (А1, А2, В1,В2,С1, С2), що базуються на Загальноєвропейських рекомендаціях з мовної освіти та розроблені Радою Європи. 
2.Ми співпрацюємо тільки з кращими дипломованими викладачами, що закінчили польську або слов'янську філологію відомих університетів Польщі та Україні, мають міжнародні сертифікати володіння польськоюмовою і багаторічний досвід викладання.
3.На заняттях використовуються аудіо та відеоматеріали, спеціально розроблена польськими методистами навчальна та методична література, яка рекомендована для навчання польської мовияк іноземної. Навчання засноване на сучасних унікальних методиках, що дозволяють легко та швидко опанувати мову.
4.Формат навчання в центрі „Фелисия”запропонований з урахуванням максимального комфорту і ефективності засвоєння потрібного матеріалу. У програму входить вивчення граматики, лексики і фонетики; навчання письму, говорінню, розумінню іншомовного мовлення і читанню. Особлива увага під час занять приділяється оволодінню розмовною мовою і комунікативним навичкам. При цьому ціни на наші послуги залишаються доступними. Передбачені постійно діючі знижки.
5.Централізоване тестування знань, умінь і навиків клієнтів.
6. Можливість вибору форми оплати:
- наперед за 3 місяці;

- наперед за семестр;

- наперед за курс.

При оплаті занять за семестр Вам пропонується знижка 5 %, при оплаті за рік знижка складає 7%. Пропущені по поважній причині заняття відпрацьовуються, у тому числі через Skype.

7. Перший ознайомчий урок – безкоштовний.
8.Зручне розташування та сучасне обладнання нашого центру дозволяють нашим клієнтам почувати себе затишноі комфортно.

КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ ДЛЯ НАВЧАННЯ В ПОЛЬЩІ
Стандартний курс розрахований на розвиток як писемного, так й усного мовлення, опанування та покращення навиків читання і слухового сприйняття польської мови. Акцент робиться на активізації комунікативних здібностей, вимові, опануванніграматичних конструкцій, вмінні будувати речення, а також на набутті впевненості підчас спілкування польською мовою. Курс розроблений для цілеспрямованих слухачів, які поставили собі за мету опанувати польську мову.Даний курс розрахований на будь-який рівень знань польської мови (від нульового до впевненого користувача).

Навчання польській мові починається з початкового рівня А1, по закінченню якого слухачі будуть розуміти та використовувати засвоєні ними прості вирази та речення, а також спілкуватись на простому рівні із співрозмовником.

До програми входить вивчення всіх повсякденних тем: представлення себе та своєї родини, привітання, знайомство, реєстрація в готелі, знаходження в ресторані та кафе, покупки в магазині, робота, погода, спорт та інше. В процесі підготовки слухачі навчаються правильній вимові, читанню, а також опановують основи граматики. Навчаються відміняти іменники та прикметники, а також дієслова теперішнього, минулого та майбутнього часів.

На наступних рівнях слухачі вчаться граматично правильно та вільно розмовляти польською мовою, грамотно подавати свої ідеї, навчаться максимум нових слів та виразів. Основний акцент робиться на покращенні комунікативних навиків усного мовлення. Слухачі дискутують на різні теми, наприклад: релігія, реклама, культура, права людини та багато інших. Вчаться професійно писати польською мовою біографію, резюме, заяви, листи, рецензії, есе, привітання та інше.

Назва курсу

Індивідуальні заняття

Дует

VIP-група

(3-6 осіб)

Групові заняття (7-14 осіб)

КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ ДЛЯ НАВЧАННЯ В ПОЛЬЩІ

 

1-2 рази в тиждень – 60 хв.

1-2 рази в тиждень – 60 хв.

2 рази в тиждень – 90 хв.

2 рази в тиждень – 90 хв.

Тривалість курсу

6-9 місяців

6-9 місяців

10 місяців

10 місяців


КУРС ДЛЯ ЗДОБУТТЯ КАРТИ ПОЛЯКА
 
«Карта поляка» - курси польської мови, історії, культури і літератури, адресовані особам, які готуються до співбесіди в консульських установах Республіки Польща в Республіці Україна на предмет здобуття «Карти поляка». Обов'язковою умовою для її здобуття є володіння польською мовою. Може бути вона надана особі, яка знає польську мову хоч би на базовому рівні і вважає її рідною, а також знає і підтримує польські традиції і звичаї. Бесіда з представником консульства ведеться на польській мові, тому до неї варто серйозно підготуватися. Інтенсивні тримісячні курси польської мови /індивідуальні та групові заняття/ в Міжнародному освітньому центрі «Фелісія» успішно підготують слухачів до усної співбесіди в посольстві Республіки Польща.

Заняття проводить дослідний викладач-лінгвіст, що досконало володіє польською мовою (у тому числі викладач-поляк), з великим стажем викладання, який декілька років жив в Польщі і має не лише теоретичні, але і практичні навики. Викладач ознайомить тих, що всіх бажають з побутом, культурою, історією і традиціями польського народу. Розповість про головні релігійні і державні свята, найвідоміших поляків, оригінальну і різноманітну польську кухню. Допоможе правильно заповнити анкету, а також надасть допомогу при переведенні і нотаріальному завіренні документів, необхідних для здобуття «Карти поляка».

Крім того, до навчального процесу залучаються носії польської мови, а навчальні класи обладнані всім необхідним для проведення занять, а також методичною літературою, наочними посібниками та аудіо- та відеоматеріалами.

КУРС ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ ДЛЯ ВИЇЗДУ НА РОБОТУ ДО ПОЛЬЩІ
Основним завданням цього курсу є розвиток комунікативних навичок спілкування польською мовою.  Кожне заняття присвячено окремій темі та проходить у формі цікавої співбесіди-дискусії на польській мові.

Ви зможете покращити свою вимову, подолати мовний бар’єр, який зазвичай так заважає повноцінному спілкуванню на іноземній мові, урізноманітнити словниковий запас та використовувати мову правильно та впевнено. Навчитись висловлювати та аргументувати свою точку зору, а також познайомитесь з культурою, історією та традиціями Польщі. Відчуєте самостійність на впевненість в спілкуванні з поляками.

На наших заняттях Ви будете спілкуватись на різні актуальні теми, серед яких: щоденне життя, політика, розваги, культура, історія, мистецтво, релігія, екологія та інші.

Починайте вивчати польську мову вже сьогодні.

Назва курсу

Індивідуальні заняття

Дует

VIP-група (3-6 осіб)

Групові заняття (7-14 осіб)

КУРС ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ ДЛЯ ВИЇЗДУ НА РОБОТУ ДО ПОЛЬЩІ

1-2 рази в тиждень – 60 хв.

1-2 рази в тиждень – 60 хв.

2 рази в тиждень – 90 хв.

2 рази в тиждень – 90 хв.

Тривалість курсу

3 місяці

3 місяці

4-6 місяців

4-6 місяців

 
СПЕЦІАЛІЗОВАНІ КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ ДЛЯ ТУРИСТІВ
Польща - країна з багатим історичним минулим, завжди приваблювала туристів. Саме для клієнтів, які збираються подорожувати ПольщеюМіжнародний освітній центр «Фелісія» пропонує курс «Польська мова для туристів».Післяопанування курсу слухачі зможуть застосовувати польську мову в різних ситуаціях під час перебування взакордонній туристичній поїздці,навчитися читати польською мовою, сприймати її на слух і спілкуватися з носіями мови на елементарному рівні.Основний акцент робиться на ефективній комунікації, формуванні базового словникового запасу.

У даному курсі будуть розглянуті такі теми:

- привітання та знайомство; 

- особисті дані: національність, вік, адреса, сім'я, професія, освіта;

- місто – пам'ятники архітектури, орієнтація, міський транспорт, огляд міста; 

- транспорт - залізниця, літак - покупка  залізничних й авіаквитків, таксі; 

- лікарня; - ресторан / кафе – як  правильно зробити замовлення;

- магазин – види магазинів;

- готель – як правильно забронювати готельний номер;

- польська кухня;

- написи і вивіски тощо.

ІНТЕНСИВНИЙ ТРИМЕСТРОВИЙ КУРС ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ
Даний курс адресований тим, хто бажає як найшвидше отримати необхідні знання та навички для спілкування польською мовою. Інтенсивний курс польської мови розроблено спеціально для туристів, ділових людей, майбутніх студентів, яким потрібен короткий курс перед поїздкою за кордон чи ділової зустрічі, а також бажаючих отримати Карту поляка чи навчатись у польськихвищих навчальних закладах.

Інтенсивний курс базується, перш за все, на інтерактивному методі, який використовується для швидкого та ефективного вивчення мови, завдяки спеціальним вправам, практикування лінгвістичних навичок комунікації.

Заняття проводяться два-три рази на тиждень по 120 хвилин.  Тому слухачі Міжнародного центру „Фелісія” зможуть пройти один рівень навчання набагато скорішеніж це передбачає стандартний курс навчання,або за бажанням підвищити свій рівень перед поїздкою до Польщі. Зміст матеріалів, що вивчаються не відрізняється від змісту стандартного курсу.

Назва курсу

Індивідуальні заняття

Дует

VIP-група

(3-6 осіб)

Групові заняття (7-14 осіб)

ІНТЕНСИВНИЙ ТРИМЕСТРОВИЙ КУРС ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ

2-3 рази в тиждень – 60 хв.

2-3 рази в тиждень – 60 хв.

2-3 рази в тиждень – 90 хв.

2-3 рази в тиждень – 90 хв.

Тривалість курсу

3 місяці

3 місяці

3 місяці

3 місяці


 

Фотогалерея
Панорама

Освіта без кордонів, проект — Osvita bez kordoniv, project
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь